KURUMSAL

Kaytes Yapı Malzemeleri Şirketimiz 1984 yılında Kayseri Kocasinan İlçesinde tesisat malzemeleri ve güneş enerji sistemleri montajı olarak sektöre girişini yapmıştır.

Sektörde ileriye dönük projeleri ile KAYTES Zamanla kendini geliştirerek sektördeki bir çok firmanın satış temsilcisi olmuştur. Firmamız 2000 Yılında şu anda faliyet gösterdiğimiz Kocasinan Bulvarında yaklaşık 1000 m2 lik yerimize taşınmıştır.2000 yılından itibaren sektördeki gelişimini hızla sürdüren KAYTES önde gelen bir çok firmanın bölge bayiliğini almıştır.

Şirketimiz 2007 yılında seramik sektöründe Kayseri ’nin öncü firmalarından olan Arslan İnşaat’ı da bünyesine katarak seramik sektörüne iddaalı bir giriş yapmıştır. 2007 Yılının yaz aylarında görkemli bir açılış düzenleyerek resmi olarak seramik sektörüne girmiş bulunmaktayız.

Ürün portföyümüzü tamamen isteklerinize göre ister klasik, isterseniz de modern tasarıma göre siz kullanıcılarımızın beğenisine göre devamlı olarak geliştirmelerimizi tamamlıyoruz. Yerli ve uluslararası pazarlarda kalite ve kalitenin getirdiği tüm ayrıcalıkları müşterilerine sunmayı hedefleyen KAYTES müşteri memnuniyetini her zaman ön planda tutmaktadır.


" Her aşamada kalite" ilkesi ile hedeflerine koşan Kaytes marka bilinirliğini ve pazar payını artırarak liderliğini sürdürmektedir."